**ZAKOŃCZONE** Piękny Początek Tygodnia 17 - KONKURS wygraj aparat cyfrowy Samsung i kosmetyki Dove

67 Komentarzy
UWAGA!!!
Komentarze do tego posta zostały ukryte, by adresy mailowe Uczestników konkursu nie zostały wykorzystane przez rozsyłaczy spamu!!!

Witajcie Kochani!
Od kilku dni wraz z Kasią zajmującą się PRem marki DOVE omawiałam rewelacyjną moim zdaniem niespodziankę dla Was. Teraz wreszcie mogę wszystko Wam przedstawić i... zaprosić Was na konkurs, a także powiązane z nim rozdanie.


Pamiętacie, jak tydzień temu pokazywałam Wam filmik z najnowszej kampanii Dove? Dla zapominalskich:


Czy Wam też zdarza się uciekać przed kamerą lub obiektywem aparatu?
Według badań Dove, aż 77% kobiet nie lubi, kiedy robi im się zdjęcia- są skrępowane, ponieważ obawiają się, że źle wyjdą na zdjęciu, mają kompleksy - po prostu nie czują się piękne.


Przyznaję - ja też nie przepadam za tym, kiedy ktoś namierza mnie obiektywem aparatu. Kamery wręcz nienawidzę (nigdy nie obejrzałam mojego studniówkowego filmiku, zaraz po otrzymaniu go na płytce CD porysowałam ją nożyczkami, by nigdy nie oglądać siebie na filmie...). Kiedyś jednak było inaczej - jako dziecko bardzo chętnie pozowałam do zdjęć.
KONKURS "NIEŚMIAŁA KAMERA DOVE"
W związku z nową kampanią Dove mam dla Was zadanie - pokażcie mi, że Wy nie wstydzicie się zdjęć! Pokażcie, że obiektyw wcale Was nie onieśmiela.
Co dokładnie musisz zrobić?
Napisz własnoręcznie lub wydrukuj na kartce hasło kampanii Dove: "BĄDŹ PIĘKNA, BĄDŹ SOBĄ" - weź tą kartkę w dłoń i do dzieła! Zrób sobie wystrzałową, zabawną sesję.
Zdjęcie z takiej sesji przyślij na adres mailowy: dovepolska+xkeylimex@gmail.com
W treści maila napisz odpowiedź na pytanie: "Czy zgadzasz się z opinią, że jesteśmy piękne, kiedy jesteśmy sobą?" (swoje zdanie uzasadnij)
Pamiętajcie - im bardziej pomysłowe, szalone odpowiedzi i zdjęcia, tym lepiej!

Konkurs trwa od 22 lipca do 5 sierpnia 2013 roku.

Jest o co powalczyć. Nagrodą w konkursie jest... zestaw kosmetyków Dove + aparat cyfrowy Samsung WB30F, dzięki któremu będziecie mogły uwieczniać na zdjęciach piękno Waszych bliskich, otaczającego Was świata, a także (a może przede wszystkim) Wasze własne piękno :)


Przed udziałem w konkursie koniecznie przeczytajcie regulamin, który dostępny jest w zakładce konkursowej pod nagłówkiem bloga (lub po kliknięciu DOKŁADNIE TUTAJ).
W razie, gdyby pojawiły się jakieś pytania, piszcie w komentarzach, a ja będę starała się odpowiadać na nie najszybciej, jak tylko będę mogła :)
ROZDANIE
Dla mniej odważnych (a także dla tych z Was, które z odwagą nie mają problemu, ale chciałyby zapewnić sobie dodatkową szansę na nagrodę) razem z Kasią przygotowałyśmy również ROZDANIE, którego celem jest promowanie konkursu "Nieśmiała kamera Dove".
Jego zasady są proste:
- trwa dokładnie w tym samym czasie co konkurs, czyli od 22 lipca do 5 sierpnia 2013
- każdy może wziąć w nim udział, niezależnie od tego, czy obserwuje, lajkuje, itp.
- zadanie jest proste - udostępnij informację o konkursie "Nieśmiała kamera Dove" w dowolnej formie, wykorzystując banner konkursowy (poniżej) i link do tej notki. Możesz to uczynić na facebooku, twitterze, w pasku bocznym swojego bloga, w notce, w zakładce, gdzie chcesz, byleby było to miejsce w sieci dostępne publicznie.
- za każde udostępnienie masz 1 los - im więcej razy udostępniasz, tym więcej losów dostajesz, a im więcej losów, tym większa szansa na wygranie
- no właśnie... co jest do wygrania? ZESTAW KOSMETYKÓW DOVE (taki sam, jak w konkursie)
- regulamin tego rozdania również znajdziesz w zakładce "Regulamin" pod nagłówkiem bloga, lub klikając bezpośrednio TUTAJ
- zwycięzca zostanie wylosowany

Linki do Waszych udostępnień zostawiajcie w komentarzach pod tym postem.Ufff, to chyba wszystko, o czym powinnam Wam była napisać.
Błaaaagam, czytajcie ze zrozumieniem, poświęćcie chwilę na przeczytanie Regulaminów i będzie dobrze ;]

No i najważniejsze: bawcie się dobrze przy tworzeniu konkursowych prac! :)Konkurs jest promowany przez portale:UWAGA!!!
Komentarze do tego posta zostały ukryte, by adresy mailowe Uczestników konkursu nie zostały wykorzystane przez rozsyłaczy spamu!!!


Podone posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...