Uroczy potworek: Color Club Ocean View

0 Komentarzy
Do piaskowych lakierów zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Firmy kosmetyczne wymyślają teraz nowe, coraz dziwniejsze wykończenia: satynowe, efekt a'la skóra czy "velvet matt". Marka Color Club wpadła na oryginalny pomysł - stworzyła lakier o wykończeniu, którego nawet nie potrafię nazwać... I pewnie nawet nie wiedziałabym o jego istnieniu, gdyby nie Pata :) Zobaczcie uroczego potworka: Color Club Ocean View.


KOLOR
Ocean View to bardzo ładny odcień błękitu - jasny i pastelowy. Właśnie taki, jak lubię. Ma jednak specyficzne wykończenie. W kremowym lakierze zatopione są jakby drobinki piasku czy soli - ciężko powiedzieć, co to właściwie jest. Po zastygnięciu na paznokciach daje efekt jakby pół-na-pół piaskowy.Zwykłe lakiery piaskowe z reguły dobrze się rozprowadzają, bo mają płynną konsystencję i dopiero przy wysychaniu zaczynają przybierać takie specyficzne dla tego rodzaju emalii kształty - jakby ktoś przykleił do nich piasek. Natomiast lakier Color Club cały czas ma w sobie te drobinki, a przez to sprawia problemy przy rozprowadzaniu. Ale jest to do opanowania ;)Wysychania nie potrafię ocenić, bo pomalowałam go od razu Seche Vite. Z trwałością jest średnio - paznokcie pomalowane Ocean View wciąż o coś zahaczają - mniej więcej tak jak przy piaskowym manicure.
Odcień Ocean View pochodzi z kolekcji Sea Salt z solą morską. Dostępny jest online, czasami też zestawy tej marki pojawiają się w TK MAXX. 
Wszystkie paznokcie pomalowane Ocean View wyglądają dziwnie. Myślę, że lakier ten zda egzamin stosowany na pojedyncze paznokcie, jako uzupełnienie jakiegoś bardziej wymyślnego manicure.
Co sądzicie?


Podone posty:

Brak komentarzy:

Dziękuję za każde słowo :*
Uprzejmie proszę o niereklamowanie swoich blogów.
Komentarze zawierające spam, obraźliwe uwagi itp będą przeze mnie usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...