***ZAKOŃCZONY*** KONKURS: Wybierz co chcesz od Synchroline - odmień swoją skórę na wiosnę!

0 Komentarzy
Oto zapowiadana na Facebooku niespodzianka dla Was - konkurs, w którym możecie wybrać swoją nagrodę od marki Synchroline!Zanim jednak przejdziemy do warunków udziału, warto byłoby chyba poznać bliżej Synchroline - sponsora konkursu.
Być może widzieliście kiedyś kosmetyki tej marki w aptece, może zalecił Wam ją dermatolog, kiedyś miniaturka kremu pojawiła się też w ShinyBoxie. Synchroline to właśnie marka apteczna, często polecana przez lekarzy dermatologów (ja przy ostatniej kuracji miałam zapisany lotion z serii Aknicare - kilka osób pytało mnie o niego pod zdjęciem na FB czy Instagramie). W produktach Synchroline składniki aktywne są tak zsynchronizowane, by działały równocześnie na różne przyczyny tego samego problemu, zapewniając możliwie jak najlepsze efekty. Dziesięć serii odpowiada na najróżniejsze potrzeby skóry, więc wśród kosmetyków Synchroline każdy znajdzie te idealne dla siebie.Doskonale wiem, jak problemy skórne wpływają na nasze codzienne życie: kompleksy, ciągłe wizyty u dermatologów, zabiegi kosmetyczne, fortuna wydawana na kosmetyki i leki. Może właśnie wśród kosmetyków marki Synchroline znajdą się te, które Wam pomogą? Dlatego w tym konkursie sami możecie wybrać, który produkt byłby odpowiedzią na Wasze problemy skórne.


Konkurs trwa od 27-03-2015 do 10-04-2015
Sponsorem nagród w konkursie jest marka Synchroline.
W konkursie wygrywają 3 osoby, które udzielą najbardziej kreatywnej, ciekawej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Dwóch laureatów wybierze sponsor, jednego ja.
Nagrodami w konkursie są trzy zestawy kosmetyków, po jednym dla każdego ze zwycięzców: jeden wybrany pełnowymiarowy kosmetyk* marki Synchroline + Serum Synchrovit C 5ml.
Wyniki pojawią się do 14 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu (opublikuję je tutaj, ale też na Facebooku i w osobnej notce, by nikt nie przegapił).
Konkurs przeprowadzany jest równolegle na blogu i na blogowym fanpage'u na Facebooku. Możecie zgłosić się tutaj lub tam - gdzie Wam wygodniej, jednak pod uwagę będę brała tylko jedno (pierwsze) zgłoszenie.
Odpowiedź konkursowa może mieć dowolną formę. Z tekstem nie będzie problemu. Z pracą graficzną również - zdjęcia możecie publikować bezpośrednio w komentarzach na blogu czy Facebooku. Jeśli jednak wymyślicie coś, co nie mieści się w komentarzu, wrzućcie to na dowolny serwer i w komentarzu po prostu opublikujcie link. Prace przesłane na maila nie będą brane pod uwagę.
Dokładny regulamin znajdziecie pod tym linkiem: REGULAMIN KONKURSU. Bardzo proszę o zapoznanie się z nim przed decyzją o udziale.

* wyjątek stanowi Serum Synchrovit C 30ml - jeśli zwycięzca wybierze ten kosmetyk, otrzyma 3 ampułki Serum Synchrovit C 5ml


Aby wziąć udział w konkursie:
1. Musisz być fanem Synchroline Polska na Facebooku: SYNCHROLINE POLSKA
2. Publicznie udostępnij informację o konkursie - na blogu, na portalu społecznościowym, itp.
3. Odpowiedź na pytanie: "Który z produktów marki Synchroline najbardziej odpowiada lub mógłby odpowiadać potrzebom Twojej skóry i dlaczego? (odpowiedź uzasadnij)" - informacje o kosmetykach znajdziesz na stronie: KOSMETYKI SYNCHROLINE
4. Podaj adres e-mail do kontaktu w razie wygranej.


Dla ułatwienia podam Wam formularz zgłoszeniowy, który możecie skopiować i wypełnić w komentarzu:
1. Lubię Synchroline Polska jako: (imię i pierwsze litery nazwiska / nazwa strony)
2. Udostępniam: (bezpośredni link do udostępnienia)
3. Odpowiedź na pytanie:
4. E-mail:

Do udostępnienia wykorzystaj poniższy baner:Powodzenia!


EDIT:
Wyniki:wybrane kosmetyki otrzymają:
Podone posty:

Brak komentarzy:

Dziękuję za każde słowo :*
Uprzejmie proszę o niereklamowanie swoich blogów.
Komentarze zawierające spam, obraźliwe uwagi itp będą przeze mnie usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...