Jak pachną... truskawki na trzy sposoby: Sweet Strawberry, Strawberry Buttercream, Summer Scoop (Yankee Candle)

0 Komentarzy
Cały rok czekam na sezon truskawkowy, a gdy trwa, kupuję codziennie porcję tych cudownych owoców. Pycha!
Yankee Candle ma w swojej ofercie aż trzy truskawkowe zapachy - Sweet Strawberry (słodka truskawka), Strawberry Buttercream (truskawki z bitą śmietaną) oraz Summer Scoop (lody truskawkowe). Przygotowałam dla Was porównanie tych trzech wariacji na temat truskawek.Zaczniemy od Sweet Strawberry. Spodziewałam się po nim czystego, soczystego, truskawkowego zapachu i... niestety się zawiodłam. Bardzo trudno jest oddać prawdziwy aromat truskawek i Yankee Candle też się to nie udało. Sweet Strawberry to zapach sztuczny i bardzo, bardzo słodki, ale mimo to jakoś tak pozytywnie mi się kojarzy. Przypomina mi żelki o truskawkowym smaku albo truskawkowy sok, który dodaje się do herbaty czy wody. Mimo że nie lubię owocowych zapachów i mimo że Sweet Strawberrry jest sztuczny, paradoksalnie było mi bardzo przyjemnie w jego zapachowym towarzystwie. Podejrzewam jednak, że poza mną nie będzie miał wielu zwolenników...
Intensywność:


Strawberry Buttercream jest najmniej wyrazisty spośród tej trójki, ale chyba najbardziej realistyczny. Czuć w nim owocową truskawkową nutę, ale mocno osłodzoną cukrem i kremową bitą śmietaną. Jest to bardzo słodki i typowo jedzeniowy zapach. Nie można mu odmówić uroku, ale nie trafił w mój gust - brakuje mi tego "czegoś", co przyciągnęłoby moją uwagę lub wywołało w pamięci jakieś pozytywne skojarzenie.
Intensywność:


Summer Scoop to słodkie i dość intensywne połączenie. Pachnie jak truskawkowo-waniliowy lizak Chupa Chups, ale jeszcze bardziej słodko, jakby odrobinę waniliowo. Jest całkiem przyjemny w odbiorze, nawet dla kogoś takiego jak ja, kto raczej nie przepada za słodziutkimi, jedzeniowymi zapachami YC. Bardzo pasuje do ciepłych letnich dni.
Intensywność:Wszystkie trzy woski znajdziecie w Goodies.  


Nie znalazłam niestety w ofercie YC realistycznego, nieprzesłodzonego zapachu truskawek, który pozwoliłby mi przywołać w pamięci smak tych owoców, gdy sezon na nie mija. Sweet Strawberry mnie zaciekawił, ale jest sztuczny i słodki. Dwa pozostałe - Strawberry Buttercream i Summer Scoop to jedzeniowe, słodyczowe aromaty, a ja średnio za takimi przepadam.

Znacie któryś z truskawkowych zapachów YC?


Podone posty:

Brak komentarzy:

Dziękuję za każde słowo :*
Uprzejmie proszę o niereklamowanie swoich blogów.
Komentarze zawierające spam, obraźliwe uwagi itp będą przeze mnie usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...